SV07AC154KHA KYOCERA AVX Components
avx-sv_style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.15uF 1000V X7R 10% Radial 12.1mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .15UF 1KV 10% 12.0MM.
Інші пропозиції SV07AC154KHA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV07AC154KHA SV07AC154KHA Виробник : KYOCERA AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .15UF 1KV 10% 12.0MM