SV07KC332KAR
SV07KC332KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3300PF 5KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.571" L x 0.200" W (14.50mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.476" (12.10mm)
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 10288 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 5KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.571" L x 0.200" W (14.50mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.476" (12.10mm), Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV07KC332KAR SV07KC332KAR Виробник : Kyocera AVX AVX-SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5 kVDC 3300 pF X7R 10 % 12.1 mm