SV09AC105KAA
SV09AC105KAA KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 1KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 1KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції SV09AC105KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV09AC105KAA AVX-SV_Style.pdf
на замовлення 37 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
SV09AC105KAA SV09AC105KAA Виробник : Kyocera AVX AVX-SV_Style.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1 kVDC 1 uF X7R 10 % 17.1 mm