Продукція > KYOCERA AVX > SV09AC105KBATR1
SV09AC105KBATR1 KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: GV SUPRA CAP SK
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.673" (17.10mm)
Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GV SUPRA CAP SK, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.673" (17.10mm), Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm), Capacitance: 1 µF.