SV09CC185KAR
SV09CC185KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.8UF 630V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.673" (17.10mm)
Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm)
Capacitance: 1.8 µF
на замовлення 205 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1.8UF 630V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.673" (17.10mm), Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm), Capacitance: 1.8 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV09CC185KAR SV09CC185KAR Виробник : Kyocera AVX AVX_SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630 VDC 1.8 uF X7R 10 % 17.1 mm