SV13AA102KAR
SV13AA102KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 1KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 755 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 1KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV13AA102KAR SV13AA102KAR Виробник : Kyocera AVX AVX_SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1kV 1000pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm