SV13AC103MAR
SV13AC103MAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV13AC103MAR SV13AC103MAR Виробник : Kyocera AVX AVX-SV_Style.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1 kVDC .01uF X7R 20 % 5.08 mm