SV13CA472JAR
SV13CA472JAR KYOCERA AVX
AVX_SV_Style-3162562.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 600V 4.7nF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SV13CA472JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV13CA472JAR SV13CA472JAR Виробник : AVX Corporation AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 4700PF 630V NP0 RADIAL