SV13CC102JAR
SV13CC102JAR AVX Corporation
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 630V X7R RADIAL
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 1000pF 5% C0G 5mm.
Інші пропозиції SV13CC102JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV13CC102JAR SV13CC102JAR Виробник : AVX AVX-SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 1000pF 5% C0G 5mm