SV13CC221JAR
SV13CC221JAR AVX Corporation
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 630V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 220pF 5% C0G 5mm.
Інші пропозиції SV13CC221JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV13CC221JAR SV13CC221JAR Виробник : AVX AVX-SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 220pF 5% C0G 5mm