SV13CC472KAR
SV13CC472KAR AVX Corporation
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 630V X7R RADIAL
на замовлення 234 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 4700pF 10% X7R 5mm.
Інші пропозиції SV13CC472KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV13CC472KAR SV13CC472KAR Виробник : AVX AVX-SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 4700pF 10% X7R 5mm