SV13GC472KAR
SV13GC472KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Capacitance: 4700 pF.