Продукція > KYOCERA AVX > SV13SC222MAATR1
SV13SC222MAATR1 KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: GV SUPRA CAP SK
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GV SUPRA CAP SK, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Capacitance: 2200 pF.