SV14AA103KAR
SV14AA103KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 1KV NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 619 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1KV NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV14AA103KAR SV14AA103KAR Виробник : Kyocera AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1kV .01uF C0G(NP0) 1 0 % 5.08 mm