SV14AC103MAR
SV14AC103MAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.