Продукція > KYOCERA AVX > SV14CA223JARTR1
SV14CA223JARTR1 KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: GV SUPRA CAP SK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GV SUPRA CAP SK, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Capacitance: 0.022 µF.