SV14GA222JAR
SV14GA222JAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2200PF 2KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 767 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 2KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.200" W (10.20mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV14GA222JAR SV14GA222JAR Виробник : Kyocera AVX AVX-SV_Style.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 2200pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm