SV15JA102JAR
SV15JA102JAR Kyocera AVX
AVX_SV_Style-3162562.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4kV 1000pF C0G(NP0) 5 % 10.2 mm
на замовлення 1212 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 4KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.402" (10.20mm), Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції SV15JA102JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV15JA102JAR SV15JA102JAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 1000PF 4KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.402" (10.20mm)
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Capacitance: 1000 pF