SV17GA393KAR
SV17GA393KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.039UF 2KV C0G/NP0 RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm)
Capacitance: 0.039 µF
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.039UF 2KV C0G/NP0 RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm), Capacitance: 0.039 µF.