SV17GC124KAA
SV17GC124KAA Kyocera AVX
AVX_SV_Style-1016907.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 0.12uF X7R 10% LS=20.3mm
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук