SV17HA802JAR
SV17HA802JAR KYOCERA AVX
AVX_SV_Style-3162562.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3kV 8000 pF C0G(NP0) 5 % 6.35 mm
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 8000PF 3KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 8000 pF.
Інші пропозиції SV17HA802JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV17HA802JAR Виробник : AVX AVX-SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3000volts 8000pF 5%
на замовлення 84 шт:
SV17HA802JAR SV17HA802JAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 8000PF 3KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8000 pF