Продукція > KYOCERA AVX > SV17SA563JARTR1
SV17SA563JARTR1 KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: GV SUPRA CAP SK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm)
Capacitance: 0.056 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GV SUPRA CAP SK, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm), Capacitance: 0.056 µF.