SV57A4104MBA
SV57A4104MBA KYOCERA AVX
AVX_SV_Style-3162562.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000V 0.1uF C0G 5.08mm 20%
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук