SV60K5BL1 Bourns Inc.
sv_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SV 60VRMS 5MM BULK L1
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 600 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 370 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: SV 60VRMS 5MM BULK L1, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 600 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 370 pF @ 1 kHz.