Продукція > KYOCERA AVX > SV63KA331JAATR1
SV63KA331JAATR1 KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: GV LEADED SPECIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.505" (12.82mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GV LEADED SPECIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.505" (12.82mm), Capacitance: 330 pF.