SVA-48SC12 ETA-USA
SVA_SC_series-7949.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters 48V .5A 25W SINGLE 9.2V TO 16V DC INPUT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук