SVA12SC24 Volgen + Furuno
SVA-SC24%20Series.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: DC/DC CONVERTER 12V 25W
Power (Watts): 25W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.35" L x 2.87" W x 0.94" H (85.0mm x 73.0mm x 24.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 2.1A
Voltage - Input (Min): 19V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 25W, Power (Watts): 25W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.35" L x 2.87" W x 0.94" H (85.0mm x 73.0mm x 24.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 2.1A, Voltage - Input (Min): 19V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.