SVA24SC48
SVA24SC48 ETA-USA
SVA_SC_series-7949.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters 25W 48V TO 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук