Продукція > ANIRO > SVB12-1AIV
SVB12-1AIV
SVB12-1AIV ANIRO
Виробник: ANIRO
Category: AC Motor Controllers
Description: Voltage regulator; 230VAC; for DIN rail mounting; IP20; 12A
Driver features: phase control
Mounting: for DIN rail mounting
Type of automation module: voltage regulator
IP rating: IP20
Electrical connection: screw terminals
Operating temperature: 0...50°C
Body dimensions: 72x50x91mm
Supply voltage: 230V AC
Max. operating current: 12A
Kind of input 1: 0...5/10V; 4...20mA; built-in potentiometer
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: AC Motor Controllers, Description: Voltage regulator; 230VAC; for DIN rail mounting; IP20; 12A, Driver features: phase control, Mounting: for DIN rail mounting, Type of automation module: voltage regulator, IP rating: IP20, Electrical connection: screw terminals, Operating temperature: 0...50°C, Body dimensions: 72x50x91mm, Supply voltage: 230V AC, Max. operating current: 12A, Kind of input 1: 0...5/10V; 4...20mA; built-in potentiometer.