SVB15SC24
SVB15SC24 ETA-USA
SVB_SC_series-36195.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters 50W 24V-15V 4.3A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук