SVB24SC24
SVB24SC24 ETA-USA
SVB_SC_series-36195.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters 50W 24V 2.5A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук