SVB24SC48
SVB24SC48 ETA-USA
SVB_SC_series-36195.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters 50W 48V TO 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук