Продукція > SAMWHA > SVC361D-05AFF5
SVC361D-05AFF5 SAMWHA
SVC-Series.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: THT varistors
Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 230VAC; 300VDC; 360V; 400A; 5mm; -40÷85°C
Type of varistor: zinc-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 230V AC; 300V DC
Varistor voltage: 360V
Varistor max current 8/20µs: 400A
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 5mm
Operating temperature: -40...85°C
Energy 2 ms: 7.5J
Tolerance: ±10%
Kind of package: tape
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 230VAC; 300VDC; 360V; 400A; 5mm; -40÷85°C, Type of varistor: zinc-oxide, Mounting: THT, Max. operating voltage: 230V AC; 300V DC, Varistor voltage: 360V, Varistor max current 8/20µs: 400A, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 5mm, Operating temperature: -40...85°C, Energy 2 ms: 7.5J, Tolerance: ±10%, Kind of package: tape.