Продукція > SAMWHA > SVC361D-07AFF5
SVC361D-07AFF5 SAMWHA
Category: THT varistors
Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 230VAC; 300VDC; 360V; 1.2kA; 7mm; 15J
Type of varistor: zinc-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 230V AC; 300V DC
Varistor voltage: 360V
Varistor max current 8/20µs: 1.2kA
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 7mm
Operating temperature: -40...85°C
Energy 2 ms: 15J
Tolerance: ±10%
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 230VAC; 300VDC; 360V; 1.2kA; 7mm; 15J, Type of varistor: zinc-oxide, Mounting: THT, Max. operating voltage: 230V AC; 300V DC, Varistor voltage: 360V, Varistor max current 8/20µs: 1.2kA, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 7mm, Operating temperature: -40...85°C, Energy 2 ms: 15J, Tolerance: ±10%, Kind of package: tape.