Продукція > SAMWHA > SVC361D-14AFF8
SVC361D-14AFF8 SAMWHA
Category: THT varistors
Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 230VAC; 300VDC; 360V; 4.5kA; 14mm; 65J
Type of varistor: zinc-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 230V AC; 300V DC
Varistor voltage: 360V
Varistor max current 8/20µs: 4.5kA
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 14mm
Operating temperature: -40...85°C
Energy 2 ms: 65J
Tolerance: ±10%
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 230VAC; 300VDC; 360V; 4.5kA; 14mm; 65J, Type of varistor: zinc-oxide, Mounting: THT, Max. operating voltage: 230V AC; 300V DC, Varistor voltage: 360V, Varistor max current 8/20µs: 4.5kA, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 14mm, Operating temperature: -40...85°C, Energy 2 ms: 65J, Tolerance: ±10%, Kind of package: tape.