SVC53C3D16C2-50.000M
SVC53C3D16C2-50.000M Suntsu Electronics, Inc.
SVC53C-Series-1.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 910 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.