Продукція > SUSCON > SVG025M221FABPE50V00A
SVG025M221FABPE50V00A
SVG025M221FABPE50V00A Suscon
SVG Series.pdf
Виробник: Suscon
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 160 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 160 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz.