SVL-12-2A-D
SVL-12-2A-D
Код товару: 51989
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Опис: настільний
Uвх.: 200...240 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 2 A
Потужність, W: 24 W