SVM05SC12
SVM05SC12 ETA-USA
SVM_SC_series-770849.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters 15W 12V IN; 5V OUT 3AMPS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук