SVM12SC48
SVM12SC48 ETA-USA
SVM_SC_series-770849.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters 15W 48V TO 12V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук