Продукція > KYOCERA AVX > SWAB100102M350B
SWAB100102M350B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000uF; 350VDC; Ø51x100mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø51x100mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SWA
Operating current: 6.2A
Height: 100mm
Diameter: 51mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000uF; 350VDC; Ø51x100mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø51x100mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SWA, Operating current: 6.2A, Height: 100mm, Diameter: 51mm.