Продукція > KYOCERA AVX > SWAE190105M016B
SWAE190105M016B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000000uF; 16VDC; Ø90x190mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1F
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø90x190mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: SWA
Height: 190mm
Diameter: 90mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000000uF; 16VDC; Ø90x190mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1F, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø90x190mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: SWA, Height: 190mm, Diameter: 90mm.