SWBU14022A
SWBU14022A SIGNAL-CONSTRUCT
swbu14424a-en-de.pdf
Виробник: SIGNAL-CONSTRUCT
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; recessed; red; 12÷14VDC; 12÷14VAC; Ø14.2mm; IP67
Plating material: chromium
Leads: connectors
IP rating: IP67
Type of light indictaor: LED
Body material: metal
Kind of indicator: recessed
Lamp colour: red
Body colour: silver
Indicators features: waterproof
Operating temperature: -40...70°C
Leads dimensions: 2.8x0.8mm
LED diameter: 10mm
Mounting hole diameter: Ø14.2mm
Operating voltage: 12...14V AC; 12...14V DC
на замовлення 240 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; recessed; red; 12÷14VDC; 12÷14VAC; Ø14.2mm; IP67, Plating material: chromium, Leads: connectors, IP rating: IP67, Type of light indictaor: LED, Body material: metal, Kind of indicator: recessed, Lamp colour: red, Body colour: silver, Indicators features: waterproof, Operating temperature: -40...70°C, Leads dimensions: 2.8x0.8mm, LED diameter: 10mm, Mounting hole diameter: Ø14.2mm, Operating voltage: 12...14V AC; 12...14V DC.