SWC100-24
SWC100-24 Sanken Electric Company, Ltd.
k1-s11ea0.pdf
Виробник: Sanken Electric Company, Ltd.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.5A 108W 7-Pin
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук