Продукція > SANKEN > SWG150-24-CN
SWG150-24-CN Sanken
Виробник: Sanken
Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Power (Watts): 150W
Features: DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.64" L x 3.66" W x 1.34" H (168.6mm x 93.0mm x 34.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, DEMKO
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.5 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W, Power (Watts): 150W, Features: DC Input Capable, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.64" L x 3.66" W x 1.34" H (168.6mm x 93.0mm x 34.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 6.5 A.