Продукція > KYOCERA AVX > SWLC120222M450B
SWLC120222M450B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 2200uF; 450VDC; Ø64x120mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø64x120mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...85°C
Height: 120mm
Diameter: 64mm
Manufacturer series: SWL
Mounting: SNAP-IN
Operating current: 6.6A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 2200uF; 450VDC; Ø64x120mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø64x120mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...85°C, Height: 120mm, Diameter: 64mm, Manufacturer series: SWL, Mounting: SNAP-IN, Operating current: 6.6A.