Продукція > KYOCERA AVX > SWLD150682M350B
SWLD150682M350B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 350VDC; Ø76x150mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø76x150mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...85°C
Manufacturer series: SWL
Operating current: 13.5A
Height: 150mm
Diameter: 76mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 350VDC; Ø76x150mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø76x150mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...85°C, Manufacturer series: SWL, Operating current: 13.5A, Height: 150mm, Diameter: 76mm.