Продукція > KYOCERA AVX > SWNB080102M350B
SWNB080102M350B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000uF; 350VDC; Ø51x80mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø51x80mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SWN
Operating current: 2.6A
ESR value: 157mΩ
Height: 80mm
Diameter: 51mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1000uF; 350VDC; Ø51x80mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø51x80mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SWN, Operating current: 2.6A, ESR value: 157mΩ, Height: 80mm, Diameter: 51mm.