Продукція > KYOCERA AVX > SWNC105332M350B
SWNC105332M350B
SWNC105332M350B KYOCERA AVX
SWN-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWN/ CASE: C10/ CAP: 533
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.531" Dia (64.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.110" (28.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 59mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.252" (108.00mm)
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 5.1 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.14 A @ 3 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWN/ CASE: C10/ CAP: 533, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.531" Dia (64.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.110" (28.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 59mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.252" (108.00mm), Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 5.1 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.14 A @ 3 kHz.