Продукція > KYOCERA AVX > SWNC115473M063B
SWNC115473M063B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 47000uF; 63VDC; Ø64.3x115mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 47mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø64.3x115mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Height: 115mm
Diameter: 64.3mm
Mounting: SNAP-IN
Manufacturer series: SWN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 47000uF; 63VDC; Ø64.3x115mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 47mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø64.3x115mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Height: 115mm, Diameter: 64.3mm, Mounting: SNAP-IN, Manufacturer series: SWN.